Gospodarstwo agroturystyczne POD GRZYBKIEM - Hańczowa - Wysowa-Zdrój

Szanowni Państwo

Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego "Pod Grzybkiem" położonego w Hańczowej, zaledwie 1,5 km od uzdrowiska Wysowa-Zdrój.

W naszym gospodarstwie czeka na Państwa 5 pokoi z łazienkami (niektóre z pokoi posiadają także balkony), w których możemy zakwaterować nawet do 20 osób. Do dyspozycji gości są w pełni wyposażone 2 aneksy kuchenne. Pokoje są przestronne, przytulne, wyposażone w wygodne i estetyczne meble, a także telewizory. Na terenie obiektu można korzystać z bezprzewodowego internetu (WiFi). W ogrodzie jest plac zabaw dla dzieci wyposażony w huśtawki, piaskownicę i basenik, są też stoły i ławy. Na terenie posesji znajduje się parking dla gości.

Cena noclegu już od 30 zł od osoby, w zależności od liczby gości i czasu trwania pobytu. Oferujemy także wyżywienie.

W pobliżu naszego gospodarstwa płynie rzeka Ropa (w odległości 100 metrów), a do pięknych lasów, bogatych w grzyby jest zaledwie 300 metrów. W okolicy jest wiele szlaków pieszych i rowerowych, z pięknymi krajobrazami. W pobliżu są wyciągi narciarskie w Smerekowcu i na Magurze Malastowskiej. Niedaleko jest przejście graniczne do Słowacji - przez Przełęcz Wysowską. Nie jest daleko też do Krynicy - około 30 minut jazdy samochodem.W sezonie letnim cały dom przeznaczamy do dyspozycji gośœci. W ogrodzie jest duży ogród, stoły i ławy, leżaki, miejsce na ognisko, huśœtawki dla dorosłych, duża altana z grillem i możliwoœścią robienia imprez. 100 metrów za domem - mały lasek z rzeczką, gdzie można w ciszy się zrelaksować. Co sobotę organizujemy ognisko dla goœści.

Dla dzieci mamy plac zabaw z huśœtawkami, piaskownicą, zjeżdżalnią. Można pograć w badmintona i piłkę nożną. Dużym powodzeniem wśœród najmłodszych gośœci cieszą się małe kotki i owieczki.

Nasze gospodarstwo zajęło II miejsce w konkursie "Agroturystyka wśród zieleni", ma certyfikat 1 słoneczko.

Serdecznie zapraszamy!

Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Grzybkiem"
Beata i Bogdan Pustułka
Hańczowa 110, 38-316 Wysowa Zdrój
tel. 660 635 072Wyświetl większą mapę
Projekt i wykonanie: Andrzej Paszkowski stat4u