Atrakcje dla dzieci w Wysowej

Wybieracie się do Wysowej z dziećmi i szukacie dla nich sposobów na ciekawe spędzenie czasu? Postanowiliśmy zebrać atrakcje dla najmłodszych i większych dzieci.

Park Wodny (nieczynny do odwołania)

Kryty basen z wieloma atrakcjami. Dla mniejszych dzieci jest tu płytki basen z parasolem wodnym, większe mogą popływać w basenie rehabilitacyjno-rekreacyjnym o powierzchni prawie 300 metrów kwadratowych i głębokości od 1,2 do 1,4 metra. Temperatura wody w basenach wynosi około 30 stopni. Na terenie Parku Wodnego jest też jacuzzi, sauna parowa i sucha. Po kąpieli można zregenerować siły w bufecie.

Baseny kryte

Niewielkie, rehabilitacyjne baseny znajdują się w Ośrodku "Glinik" oraz Sanatorium "Biawena". Czynne przez cały rok.

Basen odkryty

Niewielki basen dla dzieci czynny jest w sezonie letnim i znajduje się na terenie Ośrodka Wczasów Rodzinnych "Zacisze".

Górski strumyk

Dzieci uwielbiają pluskać się w zimnej wodzie przepływającego przez Wysową strumienia i układać zapory z otoczaków. Strumyk jest płytki ale rodzice powinni cały czas pilnować dzieci bawiące się w wodzie. Trzeba uważać po większych opadach deszczu, ponieważ wtedy ilość i szybkość płynącej wody znacznie rośnie.

Park linowy

Atrakcja nie tylko dla dzieci. Park linowy znajduje się w Ośrodku "Zacisze".

Mini ZOO

Lamy, konie, ptaki... dzieci uwielbiają kontakt ze zwierzętami. Mini ZOO znajduje się na terenie Ośrodka "Zacisze".

Place zabaw

Kilka placów zabaw dla najmniejszych dzieci jest w parku zdrojowym. Są tu zjeżdżalnie i huśtawki. Dla rodziców - ławeczki.

Jazda konna

W Wysowej jest ośrodek jazdy konnej "Osława", w których można wykupić lekcje nauki jazdy dla dzieci. Znajduje się przy drodze prowadzącej do Huty Wysowskiej.

Boisko do piłki nożnej i koszykówki

Boisko ze sztuczną nawierzchnią "Orlik" znajduje się po prawej stronie drogi prowadzącej do centrum Wysowej. Jest ono oświetlone a korzystanie z niego jest bezpłatne.

Kręgielnia

Atrakcja raczej dla starszych dzieci oraz dorosłych. Wyposażona w dwa tory. Znajduje się na terenie Instytutu Zdrowia Człowieka.

Bilard

Stoły bilardowe znajdują się w Instytucie Zdrowia Człowieka oraz "Biawenie".

Lodowisko

Czynne zimą przy odpowiednich warunkach. Lodowisko znajduje się na terenie "Orlika".

 

NOCLEGI