Gospodarstwo Agroturystyczne „Irys"

Zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego „Irys" znajdującego się w Hańczowej, zaledwie 1,5 km od uzdrowiska Wysowa-Zdrój.

Do pomieszczeń przeznaczonych dla Gości prowadzi osobne, niekrępujące wejście z zewnątrz. W ofercie znajdują się trzy przestronne pokoje wyposażone w wygodne meble i telewizory, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z prysznicem. Do dwóch pokoi przynależy długi balkon prowadzący do małej przydomowej oranżerii, w której można spokojnie poczytać lub napić się kawy. Wczasowicze mają możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu (WiFi). Zapewniono także parking na terenie posesji.

Cena noclegu już od 30 zł od osoby – cena może ulec zmianie w zależności od ilości osób, długości pobytu i sezonu.

Właściciele gospodarstwa zapraszają pojedynczych turystów oraz całe rodziny z dziećmi. Dookoła domu jest dużo zieleni. W upalne dni można odetchnąć na drewnianej huśtawce w zacisznym kącie ogrodu lub hamaku, a wieczorem grillować z rodziną lub znajomymi w wyznaczonym do tego celu miejscu.

Dzieci z pewnością będą się dobrze bawić na dużej ogrodowej trampolinie.

W odległości około 100 metrów od gospodarstwa płynie rzeka Ropa, do której prowadzi wyznaczona ścieżka. Pobliskie lasy zachwycają urokiem o każdej porze roku, a w sezonie z pewnością zostaną docenione przez miłośników grzybobrania. W okolicy wyznaczone są szlaki piesze i rowerowe. W niedalekiej odległości funkcjonują wyciągi narciarskie w Smerekowcu i na Magurze Małastowskiej. Niedawno zrewitalizowany obszar nad Jeziorem Klimkowskim znacząco wzbogacił ofertę rekreacyjną. Kilkukilometrowe ścieżki latem służą piechurom i rowerzystom, a zimą narciarzom biegaczom. Na terenie zalewu znajduje się także wypożyczania sprzętu wodnego.

W okolicy Wysowej jest przejście graniczne do Słowacji, a do Krynicy z Hańczowej jest niecałe 30 km.

Kontakt:
Gospodarstwo Agroturystyczne „Irys"
Wiesława i Stefan Bodak
Hańczowa 99, 38-316 Wysowa-Zdrój
Tel. 780 101 707 / 516 432 977
Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej informacji:
www.agroturystykairys.blogspot.com
www.facebook.com/Agroturystyka-Irys-106102321565555

 

NOCLEGI