Wysowianka wspiera reprezentację polskich biathlonistów

Wysowianka partnerem Polskiego Związku BiathlonuWysowianka została Partnerem Polskiego Związku Biathlonu. 21 listopada 2017 w Wysowej oficjalnie parafowano umowę o współpracy na kolejny sezon. Podpisy na dokumencie złożyli Dagmara Gerasimuk - prezes Polskiego Związku Biatlonu oraz Wacław Furmanek - prezes Uzdrowiska Wysowa SA.

 

Oznacza to między innymi, że zawodnicy będą wielokrotnie gościć w Wysowej

Zimowe starty zawodników będą tym razem wyjątkowe i szczególne pod każdym względem, za sprawą Igrzysk Olimpijskich, które będą się odbywały w dniach od 9 do 25 lutego 2018 r. w południowokoreańskim Pjongczangu. Wysowianka będzie towarzyszyć najlepszym polskim biathlonistom na każdym etapie ich sportowych zmagań. Dobrze nawodniony organizm do którego dostarczono odpowiednią ilość składników mineralnych to podstawa w sportowym świecie.

W ramach zawartej umowy reprezentacja Polski w Biathlonie w 2018 roku zawita niejednokrotnie do Wysowej-Zdroju. Zawodnicy będą gościć u nas m.in. po wyczerpującym sezonie na turnusie regeneracyjnym w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena oraz na cyklicznej imprezie promującej biathlon pt. „Biathlon dla Każdego". W jej trakcie każdy zainteresowany kibic będzie mógł bezpłatnie wziąć udział w biathlonowej rywalizacji i spotkać się przy tej okazji z najlepszymi w kraju i na świecie zawodnikami w tej dyscyplinie sportu.

 

POLECAMY NOCLEGI: