Siwejka w Ropkach - miejsce które trzeba pokochać

Beskid Niski to miejsce gdzie każda pora roku jest inna. Wiosna budzi żywymi kolorami lasów. Lato niezbyt gorące urzeka bogactwem kwiatów na łąkach, jesień karmi pięknymi odcieniami czerwieni lasów bukowych i ogromną ilością grzybów, a sroga zima zachwyca bogactwem śniegu utrzymującego się na polach i drogach.

 

Ropki w pobliżu Wysowej-Zdrój to miejsce dla tych, którym gwiazdy na niebie z powodzeniem zastępują deptaki miejskie, sklepy i kawiarnie. To miejsce dla tych, u których radio przegrywa konkurencję z szumem drzew i śpiewem ptaków. Ropki są piękne i choć miejsce to ciągle się zmienia to urzeka najbardziej właśnie język ptaków, szum potoku, rechot żab, krzyk derkacza, czy rykowisko jeleni rozpoczynające się na początku września.

W Ropkach znajduje się nasz dom Siwejka, w którym z radością przyjmujemy Gości. Przytulne pokoje, rodzinna atmosfera, smaczne jedzonko, dzika przyroda, urocze miejsce w górach, 2,5 ha własnego terenu do biegania, plac zabaw dla mniejszych dzieci i wypożyczalnia rowerów dla starszych, strumień i jezioro przed oknami, powodują, że tworzy się dobry klimat do wypoczynku dla całych rodzin.

Jesteśmy pasjonatami tego co robimy. Uciekliśmy z miasta, gdyż okazało się ono dla nas za ciasne. Postanowiliśmy spróbować swoich sił w Beskidzie Niskim w miejscowości Ropki, gdzie w naszym domu przyjmujemy Gości. Realizacja hasła: przytulne pokoje, święty spokój, aktywny wypoczynek przyświecają wszystkim naszym działaniom. Dlatego na każdym kroku dbamy o czystość, funkcjonalność i komfort, a dla miłośników Beskidu Niskiego przygotowaliśmy w Siwejce możliwość zdobywania pieszych odznak turystycznych: W KRĘGU LACKOWEJ. Odzwierciedleniem naszych wysiłków są opinie w internecie i wpisy w księgach pamiątkowych, za które naszym Gościom serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do poznania nas i spędzenia urlopu w Siwejce w Ropkach.
Ula i Paweł
www.siwejka.pl

artykuł sponsorowany

 

NOCLEGI